KONST / Litografier / Färglitografi 7528303
nr 752 8303
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), signerad. 255/296, bladets mått: 76x56 (skadat glas)
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:55:18
9/4 19:27:56
9/4 19:39:58
Peter Dahl (f. 1934)